Svářeč, obsluha svařovacího robota

HTP s.r.o.

  • Žirovnice, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Požadujeme: praxi v oboru min. 1 rok. Základní zkoušky MIG/ MAG (ZK 131, ZK 135), TIG (ZK 141), čtení výkresové dokumentace.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Svářeč

    KOKINETICS s.r.o.

    • Kamenice nad Lipou, Vysočina
    • 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: ZŠ/SOU, ochotu pracovat ve třísměnném pracovním režimu, zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, preciznost, znalost čtení technické dokumentace, platný svář…
    • Před 8 dny
  • Svářeč

    Požadujeme: ZŠ/SOU, ochotu pracovat ve třísměnném pracovním režimu, zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, preciznost, znalost čtení technické dokumentace, platný svářecí průkaz CO2…
    • Před 7 dny
  • Materialista/ka, obsluha lisu

    I P C plast spol. s r. o.

    • 27 500 - 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce obsluha lisu ve výrobě malířských válečků Podobné nabídky práce před 3 dny Jihlava LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. 44500 Kč za měsíc S ubytováním aktivní nabídka Jihlava Tr…
    • Před 24 dny