Strojník - topič

  • Tábor, Jihočeský
  • 33 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
POPIS POZICE
  • Obsluha a údržba chladícího zařízení
  • Obsluha a údržba zařízení kotelny
  • Obsluha tlakových nádob
  • Obsluha el.zařízení tř.A do 1000 V v rozsahu vyhlášky č.50/1978 Sb.§4
PROFIL KANDIDÁTA
Výhodou: topičský průkaz + zk. 4.třídy nebo odborná způsobilost topiče k obsluze středotlakých kotlů nebo odborná způsobilost k samostatné obsluze chladícího zařízení nebo odborná způsobilost k obsluze tlakových nádob + plynového zařízení
Ochota práce v nepřetržitém provozuNABÍZÍME
  • Zaučení a získání potřebných způsobilostí vč. topičského průkazu
  • Základní finanční ohodnocení 33.000 Kč
  • Dlouhodobé pracovní uplatnění
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.Mám zájem Další nabídkyDalší nabídky v lokalitě TáborKontaktní osobaMarie ValentováMáte zájem o tuto nabídku?Vyplňte prosím odpovědní formulář.JménoPříjmeníTelefonE-mailŽivotopisZprávaOdesláním formuláře souhlasíte sInformaceNabídky práceGigaPráce.cz - tisíce aktuálních nabídek práce a brigád. Používáme cookies, viz

GigaPráce

Podobné nabídky

  • Strojník - topič

    Friall s.r.o.

    • Tábor, Jihočeský
    • 33 000 Kč za měsíc
    Požadavky Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. Náplň práce Obsluha a údržba chladícího zařízení v souladu s ČSN EN 378, obsluha a údržba zařízení kotelny podle ČSN 07 0710 , obslu…
    • Před 22 dny
  • Strojník - topič

    Manpower

    • Tábor, Jihočeský
    • 33 000 Kč za měsíc
    POPIS POZICE Obsluha a údržba chladícího zařízení Obsluha a údržba zařízení kotelny Obsluha tlakových nádob Obsluha el.zařízení tř.A do 1000 V v rozsahu vyhlášky č.50/1978 Sb.…
    • Před 1 měsícem
  • strojník - topič

    • Tábor, Jihočeský
    Změněno: 18.04.2024 v 05:00 ID: 18987646 Obsluha a údržba chladícího zařízení v souladu s ČSN EN 378, obsluha a údržba zařízení kotelny podle ČSN 07 0710 , obsluha tlakových nádo…
    • Před 8 dny