Všeobecná sestra

Domaci pece Vcelka Kladno s.r.o.

  • Kladno, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadujeme:
- schopnost samostatně se rozhodovat
- empatii k potřebám klientů a jejich rodinných příslušníků
- trestní a občanskou bezúhonnost
- ochotu se dále vzdělávat
- profesionální vystupování
- zodpovědnost a loajalitu
- řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)Náplň práce:
- přímá péče o klienty v domácím prostředí
- edukace pacientů
- administrativní úkony potřebné k zajištění péče o pacientaPracovní úvazek plný, možno i zkrácený (DPP, DPČ) dle domluvy.
Nástup možný dle domluvy.Nabízíme:
- možnost přivýdělku k současnému zaměstnání formou DPP/DPČ
- možnost dalšího odborného růstu - certifikované kurzy plně hrazené zaměstnavatelem
- práci v příjemném a profesionálním týmu
- flexibilní pracovní doba (bez směnného provozu)
- náborový příspěvek ve výši 60 000,- Kč
- motivační systém finančních odměn (2x ročně)
- Multisport kartu s příspěvkem zaměstnavatele
- 5 týdnů dovolené
- Shell karta
- neomezený přístup do online knihovna BookPort
- zaměstnaneckou slevovou kartu do sítě EUC lékáren
- nadstandartní zdravotní péči s EUC Plus
- stravenkový paušál
- zvýhodněné volání od O2
- výhodné pojištění odpovědnosti
- partnerské slevyTelefonický kontakt viz výše.

Práce u nás.cz