zedník

Strechy Janku, s.r.o.

  • Letovice, Jihomoravský
  • 29 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Pracoviště: Tyršova 491/14, 67961 Letovice, stavby dle realizace. Vzdělání - základní nebo vyučení. Zkušenosti se zednickou prací na stavbách. Zkušenosti izolatérské / klempířské / pokrývačské jsou výhodou. Kontakt možný osobně po předchozí telefonické domluvě na adrese Tyršova 491/14, Letovice, telefonicky v pracovní dny 7.00-18.00 hod na č. 606601964 - p. Drahoslav Janků, jednatel nebo na e-mail. adrese: prodej@strechyjanku.cz

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Zedník

    Strechy Janku, s.r.o.

    • Letovice, Jihomoravský
    Pracoviště: Tyršova 491/14, 67961 Letovice, stavby dle realizace. Vzdělání - základní nebo vyučení. Zkušenosti se zednickou prací na stavbách. Zkušenosti izolatérské / klempířsk…
    • Před 2 měsíci
  • Stavební pomocník/ice - zedník/ice

    Tabjanjir s.r.o.

    • Jaroměřice, Pardubický
    • 21 300 - 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce NABÍZÍME: za řádné docházení do práce - balíček pro rodinu welness KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky 8.00 - 16.00hod Podobné nabídky práce aktivní nabídka Ch…
    • Před 15 dny