Controller (AJ/NJ)- Home office až 4 dny v týdnu

Nový start

  • Třebíč, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 9 dny
Popis pracovní nabídky CO BUDETE DĚLAT?
Analýza a vyhodnocení zpracovaných dat
Provádět a připravovat zadané analýzy, statistiky a prezentace
Zpracovávat analýzy dat s ohledem na tržní trendy a chování zákazníků
Mít na starost ad-hoc analýzy (zohledňovat cenové strategie a vývoj produktů)
Komunikovat s ostatními kolegy a odděleními
Reportovat vedení společnosti do zahraničíPožadujeme Jste analytický typ a baví Vás práce s daty? V mezinárodní společnosti vzniká nová pozice v controllingu pro zpracování dat mateřské pobočky v zahraničí. Potřebujeme aktivní AJ či/a NJ (min. B2), praxe výhodou. Zajímavá mzda + 13.plat, home office až 4 dny v týdnu, zaškolení na Třebíčsku.Nabízíme CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou pozici v zahraniční společnosti
Pohodovou atmosféru na pracovišti
Zaškolení od zkušených kolegů
Zajímavé finanční ohodnocení + 13.plat
Roční prémie
Pravidelný home office až 4 dny v týdnu
Příplatky za home office
Flexibilní pracovní doba
Možnost zkráceného úvazku
Šanci vzdělávat se a kariérně růst
25 dní dovči
Stravování za pusu
Místo výkonu práce: region Třebíč / home officeVhodné pro Absolventy.Práce z domova Nabízíme možnost částečně pracovat z domova, převážně pracovat z domova nebo pracovat jen z domova.Jiná sdělení LÍBÍ SE VÁM TATO JUNIORSKÁ POZICE? POŠLETE NÁM VÁŠ ŽIVOTOPIS A MŮŽEME PROBRAT DETAILY!Máte zájem o nabídku Controller (AJ/NJ)- Home office až 4 dny v týdnu?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Easypráce