Směnový mistr (m/ž) ve 2 směnném provozu

Hydroscand Service s.r.o.

  • Nový Jičín, Moravskoslezský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
O násJsme švédská rodinná firma zabývající se výrobou, prodejem a servisem hydraulických komponentů s pobočkami ve 20 různých zemích. Pobočka v České republice sídlí v Novém Jičíně.Jsme certifikovaný zaměstnavatel - Great Place To WorkCo budete dělat:- Řízení a organizace výroby na své směně- Zodpovědnost za tým až 12 osob- Rozdělování zakázek zaměstnancůmna své směně- Denní reporting o průběhu výroby- Spolupráce s odděleními kvality, zákaznického servisu a plánování výroby- Zodpovědnost za dodržování BOZP, PO, 5S a pracovních předpisů- Motivace, hodnocení a kontrola výkonů OperátorůCo od Vás očekáváme:- SŠ vzdělání- Prokazatelné zkušenosti s vedením výrobního týmů, praxe na obdobné pozici min. 1 rok- Zodpovědnost, samostatnost- Znalost práce na PC, zkušenosti s ERP systémem výhodou- Dobré komunikační a organizační schopnostiCo Vám můžeme nabídnout:- Práci v 2 směnném provozu- Široký bonusový systém- Práce na pracovní smlouvu- Zázemí silné mezinárodní firmy- Práce v menším týmu- Práci na dobu určitou s možností prodloužení po 1 roce na neurčitoBenefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou

JenPráce

Podobné nabídky

  • Team leader (směnový mistr)

    Comac Jobs

    • Nový Jičín, Moravskoslezský
    • 30 000 - 36 000 Kč za měsíc
    Požadavky - SŠ vzdělání - praxe na obdobné pozici vítaná Náplň práce - Řízení a organizace výroby - Plánování zakázek na výrobních linkách - Denní reporting o průběhu výro…
    • Před 17 dny
  • Team leader (směnový mistr)

    Comac Jobs

    • Nový Jičín, Moravskoslezský
    • 30 000 - 36 000 Kč za měsíc
    Nabídka: - penzijní připojištění - dovolená navíc - stravné 116 Kč/den - sodexo karta - malý tým - káva na pracovišti Popis pozice: - Řízení a organizace výroby - Plánování …
    • Před 17 dny
  • Zástup mistra

    CIE PLASTY CZ. s.r.o.

    • Valašské Meziříčí, Zlínský
    • 28 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pracoviště: Průmyslová zóna Lešná. NÁPLŇ PRÁCE: Zastupuje Směnového mistra a podílí se na těchto činnostech: " Organizuje činnost ve výrobě a je zodpovědný za plně…
    • Před 26 dny