Prodejce svářecí techniky

JobStart

  • Liberec, Liberecký
  • 40 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti svářecí techniky a příslušenství, hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejce - LiberecNÁPLŇ PRÁCE:Akvizice nových klientů
Péče o stávající klienty
Zjišťování a rozšiřování obchodního potenciálů u zákazníků
Přímý kontakt se zákazníky
Poskytování poradenství zákazníkům
Vytváření cenových nabídek, zjišťování zpětné vazby
Vedení záznamů o jednáních se zákazníky
Komunikace s dalšími odděleními firmyPOŽADUJEME:Obchodního ducha - zkušenosti v oblasti obchodu podmínkou
SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
Vysoké komunikační a organizační schopnosti
ŘP skupiny B, aktivní řidič
Cílevědomost, orientaci na výsledky
Samostatnost, zodpovědnost
Aktivní a pozitivní přístup
Reprezentativní vystupováníNABÍZÍME:Perspektivní zaměstnání s možností karierního růstu
Motivující příjem
Možnost odborného rozvoje
Sick days, příspěvek na stravováníV případě zájmu nám zašlete Vaše CV, my Vás kontaktujeme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Dobraprace