Skladník / řidič VZV/retrak (m/ž) – Brno

HELICAR a.s.

  • Brno, Jihomoravský
  • 33 000 - 38 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Nabídka: ● pracovní smlouva na plný úvazek
● zázemí stabilní a dynamické společnosti
● zaškolení na pozici
● třísměnný provoz
● příspěvek na stravné za každý odpracovaný den 115 Kč
● MultiSport karta
● příspěvek na penzijní připojištění
● 25 dní dovolené
● nástup možný ihned
Popis pozice: ● vyskladnění - příjem zboží
● manipulace a balení výrobků
● kontroling
● příprava zboží pro odběratele
Požadavky: ● minimálně ukončené základní vzdělání a praktická škola
● praxe na obdobné pozici výhodou
● průkaz na VZV výhodou, ne podmínkou (možnost získat při zaměstnání)
● spolehlivost a samostatnost
● manuální zručnost
● bezúhonnost
● uživatelská znalost práce na PC

Dobraprace