Prodavač/ka

  • Kladno, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Změněno: 26.04.2024 v 05:00 ID: 18998063Požadujeme:
vietnamský jazyk výhodou.Náplň práce:
práce za kasou, pomocné práce v potravinách.E-mailový kontakt viz výše. pracovní poměr od: 24.04.2024, mzda: 19500Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ

AVÍZO

Podobné nabídky

  • Prodavač/ka

    Thi Oanh Phanova

    Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemen nad 20 kg. Jedná se o pracovní pozici: Prodavač - pokladní. Telefonický kontakt…
    • Před 6 dny

    • 21 800 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemen nad 20 kg. Jedná se o pracovní pozici: Prodavač - pokladní. Telef…
    • Před 7 dny

    Změněno: 03.05.2024 v 05:00 ID: 19009908 Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemen nad 20 kg. Jedná se o pracovní pozici:…