VŠEOBECNÁ SESTRA

Domov pro seniory Dobra Voda

  • Dobrá Voda u Českých Budějovic, Jihočeský České Budějovice, Jihočeský
  • 40 160 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:Co od Vás očekáváme: kvalifikaci všeobecné sestry, znalost práce na PC, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup, bezúhonnost. Pracovní doba: nepřetržitý provoz, denní směny 7:00 - 19:00 hod., noční směny 19:00 - 7:00 hod., měsíčně celkem 14 - 15 směn. Platové ohodnocení: 40 160 Kč + příplatky za noční směny, příplatky za soboty a neděle, příplatky za svátky + po 3 měsících možnost osobního příplatku. Benefity: - snížení administrativní zátěže díky administrativní podpoře všeobecných sester administrativním pracovníkem pro zdravotní péči - 5 týdnů dovolené - obědy plně hrazené zaměstnavatelem - příspěvek na penzijní připojištění. Nástup: ihned. Kontakt: vedoucí personálního úsekuMgr. Jakub Růžička, MSc. - tel.: 775 724 267.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Všeobecná sestra

    • České Budějovice, Jihočeský
    Požadavky: střední vzdělání v oboru všeobecná sestra, případně vyšší vzdělání; profesionální a laskavý přístup k uživatelům pobytové služby, spolehlivost, ochota, zodpovědnost, fle…
    • Před 23 dny
  • VŠEOBECNÁ SESTRA

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 31 140 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Požadavky: střední vzdělání v oboru všeobecná sestra, případně vyšší vzdělání profesionální a laskavý přístup k uživatelům pobytové služby, spolehlivost, ochota, …
    • Před 21 dny
  • Všeobecná sestra

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 31 140 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: střední vzdělání v oboru všeobecná sestra, případně vyšší vzdělání; profesionální a laskavý přístup k uživatelům pobytové služby, spolehlivost, ochota, zod…
    • Před 21 dny