DevOps Engineer

Qinshift Czechia s.r.o.

  • Praha
  • 60 000 - 110 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Nabídka: Co ti nabízíme?
- příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci Evropy
- prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
- u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
- kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
- možnosti zdokonalit se v jazykových dovednostech, jsme významným celosvětovým hráčem
- v Qinshift získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení, můžeš tak posouvat hranice svých kompetencí
- nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí kanceláří v Praze na Palmovce nebo v Brně Slatině s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě možnost částečného home office, a další
Popis pozice: Co tě v této roli čeká?
- budeš se podílet na návrhu infrastruktury pro hostování aplikací
- budeš se podílet na zlepšování a automatizaci IT procesů
- budeš zastávat roli systémového administrátora Linuxových serverů
- budeš součástí týmu, který poskytuje řešení pro kontejnerovou virtualizaci
- budeš spolupracovat s vývojářským týmem na CI/CD
- uvítáme tvé vlastní nápady a návrhy technických řešení – čekají tě výzvy na projektu pro největšího IT poskytovatele v ČR -
Požadavky: Přidej se do týmu top specialistů v oboru! Technologie u nás neadoptujeme, ale především tvoříme. Pomáháme našim klientům nahlédnout do budoucnosti automatizace a kontejnerové virtualizace. A hlavně, neděláme DevOps, protože musíme, ale protože nás baví.Jaké znalosti a zkušenosti u nás zúročíš?
- Linux, Docker, GIT a základy síťování jsou nutností
- SQL, Redis, budeš k práci potřebovat také
- budeš potřebovat předešlé zkušenosti s Azure nebo AWS
- aktivně se orientuješ v building pipeline Azure DevOps, příp. Bitbucket/Jenkins, Gitlab
- zaboduješ zkušenostmi s Kubernetes/OpenShift, Proxy/LB, Apache/Nginx, nebo se orientuješ v administraci JAVA/.NET aplikací
- zkušenosti s aktivním využíváním orchestrace, Ansible, Terraform, UrbanCode Deployment, ArgoCD).
- oceníme znalost jazyků - Bash, Python, Perl
- očekáváme vaši schopnost spolupráce v týmu, analytické a komunikační schopnosti
- jste samostatní, pečliví s aktivním přístupem
- výbornou znalost češtiny nebo slovenštiny s aktivní znalostí angličtiny, pro technickou dokumentaci a komunikaci

Dobraprace