Vedoucí pracovník technických a zahradních služeb

Ameba.eu

  • Brno, Jihomoravský
  • 32 000 - 37 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Služby Minks s.r.o. - kompletní zahradní, technické a komunální služby. Nabízíme veškerou péči o zeleň, komunální údržbu a zahradnické práce pro širokou veřejnost.Hledáme do svého týmu posilu na pozici:
Vedoucí pracovník realizací zahradních a sadových úpravNáplň práce:
organizace práce
komunikace se zakazníkem v terénu
nákup materiálu pro zakázky
reporty, výkazy práce
údržba a realizace zahrad a parkových úprav
pracovník v komunálních službách, blokové čištění
obsluha malé mechanizace - pila, plotostřih, křovinořez
po zaškolení obsluha větší techniky - velkoplošné sekačky, malotraktory, mininakladače, chodníkový zametací vůzCo od Vás očekáváme:
zkušenosti v oboru zahradních a technických služeb
min. řidičský průkaz sk.B
výhodou sk.C (vyšší platová třída)Co Vám můžeme nabídnout:
tým profesionálních pracovníků
32 000 - 37 000 Kč (dle zkušeností, možnost platového růstu)
FKSP 5 000 Kč / rokBonusy:
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Mobilní telefon
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Stravenkový paušál (194 Kč / každý odpracovaný den)

Práce u nás.cz