Technik kvality Defektoskopie, 60 000Kč náborový příspěvek (M/Ž) Pracovní doba 7,5h denně, bohaté benefity, 8400Kč ro

Job Leader

  • Žďár nad Sázavou, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky:Nabízíme:
  • Nabízíme plný úvazek s možností nástupu ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční příspěvek na penzijní připojištění
  • Standardní pracovní dobu 7,5 hodiny denně.
  • Zaměstnancům poskytujeme zvýhodněné tarify na telefonní služby
  • Podporujeme jejich vzdělávání a profesní rozvoj prostřednictvím různých programů.
  • Firemní akce, sportovní turnaje či kulturní události, a tím podporujeme týmovou atmosféru a osobní rozvoj.
  • Pro rodiče ve firmě máme také připraveny dětské letní tábory, které nabízejí jejich dětem možnost zábavy a dobrodružství během prázdnin.
  • Zajímavou práci v tradiční strojírenské firmě
  • Příležitost k seberealizaci a růstu
  • Dotované stravování
Náplň práce:
  • Nedestruktivní zkoušky odlitků: vizuální, ultrazvukovou, elektromagnetickou a kapilární
  • Akreditované zkoušky podle platných norem
  • Technologická a fyzikální měření
  • Řízení vadných výrobků (odlitků a výkovků): zakládání protokolů, účast na zmetkových komisích
  • Zpracování a vyhodnocování dat získaných ze zkoušek
Požadujeme:
  • Středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • Znalost právních norem a předpisů
  • Technické myšlení a práce s výkresy
  • Zkušenost s PC (MS Office)
  • Samostatnost, pečlivost
  • Ochota učit se novému
  • Dobrý zdravotní stav

Dobraprace