ELEKTROMECHANIK (provoz Strašnice)

Dopravní podnik hl. m. Prahy

  • Praha 10
  • 39 600 - 40 300 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 11 dny
Vaším úkolem bude:
  • Zjišťování závad na elektrické výzbroji vozů MHD
  • Provádění pravidelných prohlídek a oprav vozů MHD
Co od Vás očekáváme:
  • Vzdělání: střední vzdělání s výučním listem - praxe výhodou
  • Obor vzdělání: elektrotechnika
  • Kurzy a školení: vyhláška 100/1995 - výhodou
  • Průkaz k řízení drážního vozidla - výhodou
  • Znalost PC: Windows
Nabízíme:
  • Zajímavé finanční ohodnocení (záleží na dosažené kvalifikaci a praxi) 221,30 Kč/hod. + 10% výkonnostní odměny a příplatky dle směnnosti
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Dlouhodobé výkonnostní odměny
Nabízíme zaměstnanecké benefity:
  • Výrazně zlevněné zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky (Lítačka – roční kupón na MHD a „vlak PHA“)
  • Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 600 Kč/měsíc
  • 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy (tzv. sick days)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování formou stravenek nebo stravenkového paušálu v hodnotě 140 Kč
  • Poukázky FLEXIPASS ve výši 4 000 Kč/rok nebo příspěvku na doplňkové spoření nebo penzijní připojištění ve výši 5 000 Kč/rok
  • Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 8 000 Kč/rok
  • Pro vybrané profese pojištění odpovědnosti
  • Možnost ubytování v ubytovně
  • Zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí
Upřesnění:
  • Pracoviště: Starostrašnická 25/55, Praha 10
  • Nepřetržitý provoz
  • Nástup možný dohodou
  • Více informací o pozici: tel. 800 220 020
Bližší informace:V případě zájmu vyplňte prosím náš online formulář a přiložte svůj životopis v českém jazyce (viz tlačítko "odpovědět" níže) nebo volejte 800 220 020, kde rádi zodpovíme Vaše dotazy. Životopis lze také zaslat na adresu: Dopravní podnik hlavního města Prahy, oddělení Výběr a nábor zaměstnanců, Sokolovská 217/42, 190 22 Praha 9