Řidič skupiny B, 38.000,- čistého

  • Praha 6
  • 38 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Smazat/ Upravit/ TopovatSháním jednoho řidiče skupiny “B” na rozvoz kusových zásilek z Tuchoměřic u letiště na území Středních Čech a Prahy.
Popis pozice:
- rozvoz kusových zásilek (průměrná váha 10 kg) z haly v Tuchoměřicích konečným příjemcům (převážně firmy) do různých oblastí na území středních Čech a Prahy.
- Průměrná pracovní doba: pondělí-pátek 8:00-17:00, v zácviku o něco déle (1-2 hodiny)
- denně závoz cca 60-80ti příjemců
- denně 200-300 km pouze na území středních Čech nebo Prahy
- zaváží se každý den stejná oblast
- fyzicky a psychicky středně náročná práce (zejména v době zácviku)
Nabízím:
- Spolupráce na HPP na dobu neurčitou (jedná se o dlouhodobou spolupráci)
-vozidla (Peugeot Boxer L4H3 a Mercedes Sprinter)
- mzda 36.000,- až 38.000,- čistého podle náročnosti konkrétní trasy
Požaduji:
-pouze vážné zájemce se zkušeností s řízením dodávek
- nástup ihned - spěchá!!!
- chuť pracovat a u práce přemýšlet
- čistý trestní rejstřík
Jedná se o dlouhodobou, fyzicky nenáročnou práci. Měsíční mzda 36.000,- až 38.000,- čistého. V případě náročnější trasy 40.000,- V případě zájmu pište na tuchomerice@fastintime.cz nebo volejte 733376718,
Děkuji

Bazoš