Operátor/ka výrobní linky Jihlava - práce s ubytováním

SIMIX GROUP s.r.o.

  • Jihlava, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Náplň práce:
  • Budete se podílet na výrobě komponentů pro automobilový průmysl
  • Budete pracovat s moderním výrobním zařízením
  • Budete provádět vizuální kontrolu hotových výrobků
  • Вudete se podílet na neustálém zlepšování
Požadavky :
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Zájem o moderní technologie
  • Základy logického myšlení
  • Výška nad 160 cm
Nabízíme:
  • DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání (hlavní pracovní poměr)
  • PROFESIONÁLNÍ zaškolení v začátcích
  • Možnost ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ nebo FINANČNÍHO PŘÍSPĚVKU na ubytování
  • Potřebujete PENÍZE co nejdřív? Nabízíme týdenní zálohy!
  • PŘÍSPĚVEK na stravování a další BONUSY za kvalitu práce a výkon
  • 25 dní dovolené
  • Zvýhodněný MOBILNÍ TARIF
  • PRAVIDELNÁ komunikace s koordinátorem naší společnosti

JenPráce