Seřizovač CNC Frézky do moderní výroby (39 - 45.000 Kč)

Jobs Contact Consulting

  • Brno, Jihomoravský
  • 39 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nabídka: * smlouva na dobu neurčitou
  • zázemí moderní společnosti
  • 25 dní dovolené, příspěvek na stravné
  • pracovní oděv, firemní akce a další benefity
  • MHD v dosahu, parkoviště u firmy
  • nástup možný ihned
Popis pozice: Nabízíme místo pro CNC Frézaře - co opravdu můžeme nabídnout je pohodový a kolegiální kolektiv naší zajímavé zakázkové výroby. Máme i moderní pracovní prostředí vč. zázemí, týden dovolené navíc, příspěvek na stravné a další benefity. Pracoviště v Brně v dosahu MHD nebo parkování na našem parkovišti. Nástup dle domluvy.
  • samostatné seřizování a výroba dílů na CNC frézce
  • práce v zakázkové / malosériové výrobě
  • seřízení stroje a úprava programu
  • samokontrola kusu
  • práce na 3 směnný provoz (7,5 hod po-pá)
Požadavky: * praxe min 3 roky na CNC frézce
  • znalost tvorba/úprava programu na stroji, ISO kódy
  • výhodou znalost řídícího systému Mazak, Siemens
  • zkušenost z kusové výroby výhodou
  • znalost práce dle výkresové dokumentace
  • znalost práce s dílenskými měřidly

Dobraprace