Seřizovač CNC Frézky do moderní výroby (až 43.000 Kč)

Jobs Contact Consulting

  • Brno, Jihomoravský
  • 43 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Náplň: * samostatné seřizování a výroba dílů na CNC frézce * práce v zakázkové / malosériové výrobě * seřízení stroje a úprava programu * samokontrola kusu * práce na 2 nebo 3 směnný provoz (po-pá)Požadavky: * praxe na CNC frézce, obráběcím centru * znalost tvorba/úprava programu na stroji, ISO kódy * výhodou znalost řídícího systému Mazak, Siemens * zkušenost z kusové výroby výhodou * znalost práce dle výkresové dokumentace * znalost práce s dílenskými měřidlyBenefity: * smlouva na dobu neurčitou * zázemí moderní společnosti * 25 dní dovolené, příspěvek na stravné * pracovní oděv, firemní akce a další benefity * MHD v dosahu, parkoviště u firmy * nástup možný ihned Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Profesia.cz

Podobné nabídky

  • Seřizovač CNC Frézky do moderní výroby

    Jobs Contact Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 39 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Nabízíme místo pro CNC Frézaře - co opravdu můžeme nabídnout je pohodový a kolegiální kolektiv naší zajímavé zakázkové výroby. Máme i moderní pracovní prostředí vč. zázemí, týden …
    • Před 25 dny
  • Seřizovač CNC Frézky do moderní výroby (39 - 45.000 Kč)

    Jobs Contact Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 39 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Nabídka: * smlouva na dobu neurčitou zázemí moderní společnosti 25 dní dovolené, příspěvek na stravné pracovní oděv, firemní akce a další benefity MHD v dosahu, parkoviště u fi…
    • Před 8 dny
  • Seřizovač CNC Frézky do moderní výroby (38 - 44.000 Kč)

    Jobs Contact Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 38 000 - 44 000 Kč za měsíc
    Nabídka: * smlouva na dobu neurčitou zázemí moderní společnosti s možností parkování 25 dní dovolené, příspěvek na stravné pracovní oděv, firemní akce a další benefity MHD v do…
    • Před 6 dny