Práce ve vysoce zabezpečeném objektu (M/Ž) - Praha

M2C

  • Praha
  • 155,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Co říká M2C o poziciMáte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!Nabízíme:
  • Nástupní mzdu 155 Kč/h na HPP/DPP
  • 165 Kč/h po zkušební době, do roka 180 Kč/h a tím to ovšem nekončí!
  • Nadstandartní školení vedené profesionály
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou, nebo možnost dlouhodobé brigádní spolupráce
  • Možnost startu kariéry ve velmi specifickém prostředí
  • Práce ve stabilním směnném provozu
  • Benefity - MultiSport karta, výroční odměny, Happy Days, příspěvek na stravování
  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
  • Pomoc při zajištění ubytování
Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včasPožadavky:
  • Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • Trestní bezúhonnost
  • Certifikát strážného - možné doplnit u naší společnosti
  • AJ - výhodou
  • Praxe v oblasti bezpečnosti - výhodou
Náplň práce:
  • Obsluha kamerového systému
  • Kontrola vstupu do objektu pomocí detekčního rámu a bezpečnostního rentgenu
  • Práce s detektorem výbušnin
  • Pochůzková činnost uvnitř objektu i jeho okolí
  • Pravidelný trénink interních emergency procedur
  • Detekce hrozícího nebezpečí v okolí objektu
  • Komunikace přes RDTS (radiostanici / vysílačku) s operačním centrem
  • Reporting veliteli směny
Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Práce u nás.cz