Statici, projktanti ocelových konstrukcí

TRINECKA PROJEKCE, a.s.

  • Třinec, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 26 dny
TŘ z:29/4/2024
Náplň práce:
- statické návrhy a výpočty stavebních celků
- posudky stávajících konstrukcí
- zpracování dokumentací ocelových konstrukcí
- projektové řešení konstrukční části pro navrhované technologie
- jednání se zákazníkem, aktivní účast na jednáních
- samostatné vedení zakázek.
Požadujeme:
- znalost práce se softwarem Scia Engineer, AutoCad
- znalost programu Advance Steel, Idea Statica - výhodou
- dovednosti v MS Office (Word, Excel)
- zodpovědnost, spolehlivost, důslednost, loajalitu
- dobré komunikační schopnosti a dovednosti
- schopnost týmové práce
- řidičský průkaz skupiny B.
Výhodou:
- znalost angličtiny.
Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu, 5 týdnu dovolené, penziní připojištění, mobilní telefon, 5 dnů zdravotního volna, stravovací paušál.
Kontakt emailem.

Práce u nás.cz