Jednoúčelové stroje | konstruktér

Grafton

  • Bystřice nad Pernštejnem, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Nabídka: * 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda dle hospodaření společnosti
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Závodní stravování
Popis pozice: Pokud se zajímáš o konstrukce jednoúčelových strojů a můžeš nabídnout praxi, určitě nám o sobě dej vědět! Jednoho takového konstruktéra zrovna hledáme!
  • Spolupráce při návrhu automatizačních konceptů
  • Řízení výroby a nákupu součástek
  • Tvorba technické dokumentace
  • Konstrukce pneumatických a hydraulických systémů
  • Asistence při montáži a uvedení do provozu strojů
Požadavky: * Min. SŠ vzdělání strojírenský směr
  • Praxi v oboru
  • Všeobecný přehled v automatizační technice
  • Solid Edge nebo podobný program

Dobraprace