Obsluha čerpací stanice

Lukas Zadera

  • Vodňany, Jihočeský Strakonice, Jihočeský
  • 21 300 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 29 dny
Obsah inzerátu:Popis činnosti: obsluha kasy, tankování LPG, půjčovna přívěsů. Kontakt: p. Záděra tel. 603 204 860, e-mail: pumpa96@seznam.cz

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Obsluha lisu, řezačky a pur-linky

    Laminar Medica (CE) s.r.o.

    • Vodňany, Jihočeský
    Požadavky: Hledáme člověka, který umí vzít za práci a je ochotný pracovat rukama i hlavou. Vaším úkolem bude obsluha strojů pro výrobu polystyrenových a polyuretanových boxů a kont…
    • Před 1 měsícem
  • Strojník - obsluha kompaktoru

    RUMPOLD 01 - Vodnany s.r.o.

    • 35 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz, Jiné Náplň práce Požadavky: - Strojník, obsluha kompaktoru na skládce - ŘP skupiny C nebo T - Strojní průkaz - kolové nakladače - Pracovní doba…
  • Uklízeč/uklízečka (obsluha mycího stroje)

    Garance Pisek Int. s.r.o.

    Náplň práce Požadvaky: obsluha sedacího mycího stroje (strojní úklid), mzda po zapracování 130,-- Kč/hod. požadována trestní bezúhonnost. Nástup po domluvě, PP na 7 měsíců s mož…