ŘIDIČ / ŘIDIČKA VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ PŘEPRAVY

Aktiv Look s.r.o.

  • Nový Bydžov, Královéhradecký Hradec Králové, Královéhradecký
  • 55 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 10 dny
Obsah inzerátu:Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C + E, digitální kartu, platné psychotesty, trestní bezúhonnost Parkování v místě bydliště

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Řidič / řidička vnitrostátní kamionové přepravy

    • Nový Bydžov, Královéhradecký
    Náplň práce Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C + E, digitální kartu, platné psychotesty, trestní bezúhonnost Parkování v místě bydliště Podobné nabídky práce před týdnem Č…
    • Před 11 dny
  • ŘIDIČ / ŘIDIČKA VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ PŘEPRAVY

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    Změněno: 11.05.2024 v 05:00 ID: 19019576 Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C + E, digitální kartu, platné psychotesty, trestní bezúhonnost Parkování v místě bydliště pracovní p…