LAKÝRNÍK CHOMUTOVSKO | mimo automotive

Grafton

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
  • Snadno podejte žádost
Jste unaveni z automotive prostředí a hledáte menší firmu rodinného charakteru, kde byste uplatnitli manuální zručnost? S lakováním máte praxi nebo jste lakovací absolvent?Dejte nám o sobě hned vědět!- 25 dní dovolená
- Unišeky
- StravenkyZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-searchHledáme parťáky do šesti členného týmu s férovým předákem. Počítejte s naší podporou - zaučíme, začleníme do týmu a zaplatit se nebojíme.
  • čeká vás mytí, sušení, nanášení prášku
  • používat budete ruce, vapku, stříkací pistoli
  • číst výkresovou dokumentaci - nebojte, žádná rocket science to není ;)
  • provozní směny v délce 12 h hodin
Radost nám udělá zkušenost s kvalitním tmelením, a to jak týmovým, tak povrchovým :)

Grafton

Podobné nabídky

  • MANAŽER VÝROBY | AUTOMOTIVE

    Grafton

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 90 000 Kč za měsíc
    Máte zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobní společnosti? Hledáte novou výzvu? Pak nám pošlete svůj životopis! Kromě zajímavé pracovní příležitosti na vás čeká i super mzda! Náp…
    • Před 15 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Inženýr kvality v automotive (45-65.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 45 000 - 65 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Domluvíte se anglicky a máte praxi z automotive z oddělení kvality/kontroly jakosti? Chcete začít pracovat pro firmu, která si bude vážit Vašich pracovních schopností a …
    • Před 14 dny
  • PROJEKTOVÝ INŽENÝR | AUTOMOTIVE

    Grafton

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 60 000 Kč za měsíc
    Náplň práce: - řízení a koordinace projektů - koordinace designu vstřikovacích nástrojů s externími i interními designéry - řízení a koordinace výroby vstřikovacích nástrojů u e…
    • Před 2 měsíci
    • Snadno podejte žádost