Seřizovač kataforézní lakovny

KOKINETICS s.r.o.

  • Kamenice nad Lipou, Vysočina
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Požadujeme: SOU, zručnost, spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu
Výhodou: praxe se zařízením kataforézní/práškové lakovny
Podmínkou: ochota sloužit placenou pracovní pohotovost o víkendu (dle rozpisu)Náplň práce: obsluha automatizované lakovací linky, samostatné zabezpečení řízení každodenního chodu lakovací linky, údržba a opravy lakovací linky, zodpovědnost za směnu, kontrola po lakováníNabízíme: zaučení na nabízenou pracovní pozici, odborná školení, další benefity a sociální program společnosti bude upřesněn při osobní schůzce.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Seřizovač kataforézní lakovny

    KOKINETICS s.r.o.

    • Kamenice nad Lipou, Vysočina
    • 28 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Požadujeme: SOU, zručnost, spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu Výhodou: praxe se zař…
    • Před 16 dny
  • Seřizovač kataforézní lakovny

    • Kamenice nad Lipou, Vysočina
    • Pelhřimov, Vysočina
    Změněno: 05.05.2024 v 05:00 ID: 19012468 Požadujeme: SOU, zručnost, spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu Výhodou: praxe se zařízením kataforézní/práškové lakovny Podmí…
    • Před 20 hodinami
  • Seřizovač - robotické svařování

    KOKINETICS s.r.o.

    • Kamenice nad Lipou, Vysočina
    • 28 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: SOU technického zaměření, manuální zručnost, spolehlivost, znalost zacházení s měřícími zařízeními Výhodou: praxe na obdobné pozici, seřizování svařovací…
    • Před 16 dny