Pracovník CCTV (Praha 9) – až 180,-Kč/hod

Aves Plus

  • Praha 9
  • 180,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Požadujeme
  • min. věk 18let
  • čistý trestní rejstřík
  • spolehlivost
  • dochvilnost
  • chuť pracovat
Nabízíme
  • mzdu až 180 ,- Kč/hod. + příplatky, stravenky, odměny
  • Bonus „PŘIVEĎ KAMARÁDA“ 5.000,-
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní uniformu
  • profesní kvalifikaci „strážný“ 68-008-E - zajistíme během vstupního školení
  • dobrou dopravní dostupnost
Pracovní náplň
  • obsluha kamerového systému - zkušenosti nutné
  • monitoring na podezřelé osoby
nástup možný ihned.Sdílejte tuto stránku, vyberte svou platformu.

Aves Plus

Podobné nabídky

  • Pracovník (M/Ž/N) CCTV – Praha 9

    Aves Plus

    • Praha
    Nabídka: mzdu až 180 ,- Kč/hod. + příplatky za odchyt, stravenky, odměny Bonus „PŘIVEĎ KAMARÁDA“ 5.000,- příjemné pracovní prostředí pracovní uniformu profesní kvalifikaci „str…
    • Před 3 dny
  • Pracovník (M/Ž/N) CCTV - Praha 9

    Aves Plus

    • Praha
    Požadavky min. věk 18let Náplň práce obsluha kamerového systému - zkušenosti nutné monitoring na podezřelé osoby Nabízíme mzdu až 180 ,- Kč/hod. + příplatky za odchyt, s…
    • Před 3 dny
  • Pracovník (M/Ž/N) CCTV - Praha 9 nebo Praha 5, až 180,-Kč/hod

    Aves Plus

    • Praha 5
    • Praha 9
    • 145,00 - 180,00 Kč za hodinu
    Nabízíme: mzdu až 180 ,- Kč/hod. + příplatky za odchyt, stravenky, odměny Bonus „PŘIVEĎ KAMARÁDA“ 5.000,- příjemné pracovní prostředí pracovní uniformu profesní kvalifika…
    • Před 18 hodinami