Číšník/servírka

R E N O S P O N D, s.r.o.

  • Chrudim, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Místo výkonu práce: ZderazZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost ubytování zdarma, strava zdarma, příjemné prostředíPrvní kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle od 7 do 20 hod., na e-mailové adrese.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Číšník / servírka

    Frantisek Lankas

    • 24 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pracoviště: Družstevní 691, Chrudim II. Mzda dohodou. Nástup možný ihned. Požadujeme: praxi nebo vyučení v oboru. První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném te…
    • Před 24 dny
  • Číšník/servírka v rodinné restauraci

    IKOV TRADE a.s.

    MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bítovany Střední odborné vzdělání v oboru gastro (lze nahradit delší praxí) Nástupní mzda dle praxe a zkušeností První pracovní smlouva je uzavírána na 6 mě…
    • Před 1 měsícem

    Pracoviště: Družstevní 691, Chrudim II. Mzda dohodou. Nástup možný ihned. Požadujeme: praxi nebo vyučení v oboru. První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle…