Operátor/ka ve výrobě

Henniges Hranice, s.r.o.

  • Hranice, Olomoucký
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Náplň práce:
Obsluha strojů na výrobu a zpracovnání pryže pro automobilový průmysl.Požadavky:
manuální zručnost.Nabízíme:
5 týdnů dovolené, elektronické stravenky, prémie, docházkový bonusZájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Moniky Liemannové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: monika.liemannova@hennigesautomotive.eu;
- telefonicky (pondělí až pátek 07,00 - 15,00hod.) na čísle 581 644 822;
- osobně (každé úterý 12,30 - 14,00hod.) na adrese místa výkonu práceMísto výkonu práce: Henniges Hranice, s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1

Práce u nás.cz