Zaměstnanec provozu restaurace

  • České Budějovice, Jihočeský
  • 16 000 - 22 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 27 dny
Zaměstnanec provozu restauraceZaměstnanec provozu restauraceKoho hledáme?Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových výzev. Jsme známí tím, že svůj tým rádi rozvíjíme, a ti, kteří chtějí, mají šanci u nás kariérně růst.
Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám. Nabízíme dopolední /odpolední směny.
Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.Co nabízíme?
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • 50% slevu na stravování
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • mzda na účtu ve stanoveném termínu
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • možnost plánování směn dle časových možností
Co očekáváme:
  • ochota učit se novým věcem
  • časová flexibilita
  • spolehlivost a zodpovědnost
Těšíme se, že nám o sobě dáte vědět odpovědí na tento inzerát nebo nás kontaktujte na tel.: i0724i032012i01">zobrazit tel. číslo , sl. Holejšovská.

JenPráce

Podobné nabídky

  • Zaměstnanec provozu restaurace

    McDonald's

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 16 000 - 22 000 Kč za měsíc
    Zaměstnanec provozu restaurace Zaměstnanec provozu restaurace Koho hledáme? Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových výzev…
    • Před 27 dny
  • PROVOZNÍ ZAMĚSTNANEC DO MENZY JIHOČESKÉ UNIVERZITY

    Jihoceska univerzita v Ceskych Budejovicich

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 19 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Pracovní náplň: - Úklidové práce, mytí nádobí, - přípravné a pomocné práce při výrobě stravy. Požadujeme: Zdravotní způsobilost samostatnost, pracovní odpovědnost…
    • Před 2 měsíci
  • DPP/DPČ: PROVOZNÍ ZAMĚSTNANEC DO MENZY JIHOČESKÉ UNIVERZITY

    Jihoceska univerzita v Ceskych Budejovicich

    • České Budějovice, Jihočeský
    Pracovní náplň: úklidové práce, mytí nádobí, přípravné a pomocné práce při výdeji stravy. Požadujeme: zdravotní způsobilost, samostatnost, pracovní odpovědnost, schopnost pracovat …
    • Před 6 dny