Úředník/úřednice stavebního úřadu

Mesto Kopidlno

  • Kopidlno, Královéhradecký
  • 23 390 - 42 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Zaměstnavatel poskytuje plnění ze sociálního fondu (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění či doplňkové penzijní spoření, poukaz na vitamíny a doplňky stravy, dary při životních výročích, příspěvek na vzdělávání).Možnost bezplatného využívání sportovní haly včetně posilovny.Dovolená 5 týdnů, zdravotní volno 3 dny/rok.Vzdělávání podle zákona o úřednících.Pružná pracovní doba;
základní pracovní doba:
pondělí a středa 7:00 – 12:00 a 12:30 – 17:00; úterý a čtvrtek 7:00 – 12:00 a 12:30 – 13:30; pátek 7:00 – 12:00 h
a volitelná část pracovní doby je denně od 6:00 do 7:00 h a po skončení základní pracovní doby do 18:00 h.
Popis pozice: - výkon státní správy jako obecný stavební úřad podle stavebního zákona
- výkon státní správy jako speciální stavební úřad podle jiných platných právních předpisů
- spolupráce při přípravě investičních akcí města, střednědobého programu rozvoje města
- vedení agend souvisejících s územním plánováním
- zastupování při výkonu spisové služby včetně práce s datovými schránkami
- RUIAN
Požadavky: Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka (§ 4 zákona o úřednících):
- státní občanství ČR, příp. trvalý pobyt v ČR u cizích státních občanů
- věk minimálně 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- trestní bezúhonnost
- ovládání jednacího jazykaPožadavky:
- kvalifikační požadavky dle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů (osvědčení zvláštní odborné způsobilosti pro správní činnost stavební řád a vyvlastnění nebo osvědčení o úspěšném vykonání úřednické zkoušky pro obor státní služby, jehož součástí je stavební řád; vysokoškolské vzdělání ve studijním programu náležejícím do oblasti vzdělávání architektura, stavebnictví nebo právo; vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 1 rok praxe při výkonu činnosti na úseku stavebního řádu ve veřejné správě; střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 1 rok praxe při výkonu činnosti na úseku stavebního řádu ve veřejné správě; jiné dle § 30a stavebního zákona)
- znalosti z oblasti veřejné správy
- řidičský průkaz skup. B
- znalost práce na počítači
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, pečlivost a odpovědný přístup k plnění úkolů
Poznámka: - termín nástupu: dle dohody - pracovní poměr na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce

Dobraprace