UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA (vyhrazeno pro OZP)

SAVETI Facility Management s.r.o.

  • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • 125,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Obsah inzerátu:z:26/4/2024 (vyhrazeno pro OZP) VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SE BUDE KONAT DNE 15. 5. 2024 V DOBĚ 8:00-12:00 HOD. PŘEDEM SE DOMLUVTE TELEFONICKY. Náplň práce: - Úklid administrativy a sociálních zařízení - Ranní nebo odpolední směny. Nabízíme: - Práci v příjemném kolektivu a moderním pracovním prostředí - Stabilní zaměstnání se stabilním příjmem - Příspěvek na dopravu a další firemní benefity. Kontakt telefonicky, emailem.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Uklízeč / uklízečka (vyhrazeno pro OZP)

    HB group Facility s.r.o.

    • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
    • 19 000 - 21 000 Kč za měsíc
    Náplň práce A11 z:21/10/2022 (vyhrazeno pro OZP) a:15/4/2024 Náplň práce: - úklid kancelářských prostor a výrobního zázemí. Požadujeme: - chuť do práce a smysl pro pořádek. …
    • Před 29 dny
  • UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA (vyhrazeno pro OZP)

    • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
    Změněno: 29.04.2024 v 05:00 ID: 19001594 z:26/4/2024 (vyhrazeno pro OZP) VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SE BUDE KONAT DNE 15. 5. 2024 V DOBĚ 8:00-12:00 HOD. PŘEDEM SE DOMLUVTE TELEFONICKY. Ná…
    • Před 16 dny
  • UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA (HPP, DPP, DPČ, vhodné i pro OZP)

    Adas Security Group, s.r.o.

    • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
    • 14 175 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: z:20/2/2024 (HPP, DPP, DPČ, vhodné i pro OZP) Náplň práce: - úklid kancelářských prostor, výrobních prostor, šaten a sociálního zařízení. Kontakt telefonicky.…
    • Před 2 měsíci