Operátor skladu

Gumarny Zubri, akciova spolecnost

  • Zubří, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 26 dny
Požadujeme: Řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík třída I., druh W1, znalost práce na PC.
Náplň práce: Příjem dodávek surovin, materiálů, obalů a výrobků od dodavatelů, výdej surovin, materiálů a obalů do výroby, výdej výrobků zákazníkům, zpracování účetní evidence v PC, dodržování zásad FI-FO.
Práce je svým charakterem vhodnější pro muže.
Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Možnost prodloužení doby určité.
Zájemce prosíme o zaslání životopisu elektronicky na adresu: Martina.Frydlova@guzu.cz. Do předmětu zprávy uveďte "OPERÁTOR SKLADU". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 228 nebo na uvedeném e-mailu.

Práce u nás.cz