Správce kanalizací

SLUMEKO, s.r.o.

  • Kopřivnice, Moravskoslezský
  • 40 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
z: 8.4.2024věk nad 18 let, trestní bezúhonnost
minimálně středoškolské vzdělání ve stavebním oboru
orientace v mapových podkladech
zkušenost s vedením kolektivu pracovníků
praxe výhodou
dobrá znalost MS Office, znalost programu Helios výhodou
vysoké pracovní nasazení, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost týmové spolupráce
řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)Zaměstnanecké výhody:
nástupní mzda 40.000 Kč, pololetní, roční odměny dle výsledků hospodaření
náborový příspěvek 20.000 Kč (po odpracování 6 měsíců)
25 dnů dovolené
zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění)kontakt: SLUMEKO, s.r.o., 8:00 - 13:00, michaela.hanakova@slumeko.cz, 603 763 406

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Správce kanalizací

    SLUMEKO, s.r.o.

    • Kopřivnice, Moravskoslezský
    • 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce z: 8.4.2024 věk nad 18 let, trestní bezúhonnost minimálně středoškolské vzdělání ve stavebním oboru orientace v mapových podkladech zkušenost s vedením kolektivu…
    • Před 19 dny
  • Správce / správkyně e-shopu

    MANGONETO s.r.o.

    • Mošnov, Moravskoslezský
    z: 20.3.2024 - určeno pro OZP, zkrácený úvazek 20 hodin týdně. Kompletní starost o webové stránky, tj.práce v Shoptetu, vkládání nových produktů, focení, úpravy fotografií, koor…
    • Před 1 měsícem
  • Správce/správkyně online tržiště (vhodné i pro OZP)

    MPM -QUALITY v.o.s.

    • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
    • 30 000 Kč za měsíc
    Požadavky Práce s PC Náplň práce z:4/4/2024 (vhodné i pro OZP) Náplň práce: - administrace - stávajících zákazníků a jejich objednávek - editace objednávek a produktů v sy…
    • Před 24 dny