Řidič/ka MKD (mezinárodní přeprava)

Bludspeed s.r.o.

  • Bludov, Olomoucký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy na destinace CZ, DE, AT. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Řidič/ka MKD - přeprava automobilů

    Autosluzby Danex CZ, s. r. o.

    • Zábřeh, Olomoucký
    Pracovní náplň: přeprava automobilů mezi státy EU a po ČR. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, kartu do digitálního tachografu, časovou flexibilitu, praxe v MKD. Nabízíme: velmi …
    • Před 2 měsíci
  • Řidič/ka mezinárodní kamionové přepravy

    NordSud Czech s.r.o.

    • 40 000 - 60 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče…
    • Před 18 dny
  • Řidič/ka "C - E" - řidič vnitro a MKD

    AVM TRANS s.r.o.

    • Šumperk, Olomoucký
    Řidičský průkaz sk. "C-E", platný profesní průkaz, digitální karta řidiče, psychologické vyšetření. Nepravidelná pracovní doba dle domluvy. Kontakt: telefonicky, e-mailem.…