Číšník / servírka

Petr Semerad

  • Vendryně, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
TŘ z:10/1/2024 a:22/4/2024
Požadujeme
- časovou flexibilitu, příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost - zdravotní průkaz.
Výhodou:
- vyučení nebo praxe v oboru.
Nabízíme:
- příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké stravenky.
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Číšník / servírka

    • 24 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce TŘ z:10/1/2024 a:22/4/2024 Požadujeme - časovou flexibilitu, příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost - zdravotní průkaz. Výhodo…
  • Číšník/servírka v kongresovém centru hotelu Tři Věžičky

    GARANT - KONGRES, s.r.o.

    • Střítež, Moravskoslezský
    • 30 500 - 43 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Jedná se o práci v Kongresovém centru Hotel Tři Věžičky. NÁPLŇ PRÁCE: - Obsluha firemních akcí - coffee breaky, rauty, bufety, večírky - Pracovní doba - dle objed…
    • Před 28 dny

    Restaurant Tri Vezicky, s.r.o.

    Náplň práce První kontakt e-mailem nebo telefonicky v čase 8-15 hod. Podobné nabídky práce včera Jihlava O.K. solution, s.r.o. 30000 - 35000 Kč za měsíc před 4 dny Jihlava…