Inženýr automatizace výroby (50-70.000 KČ)

Advantage Consulting

  • Zlín, Zlínský
  • 50 000 - 70 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Zajímá vás oblast automatizace, problematika robotů a PLC strojů? Práce se SW platformami pro programování vám není cizí a navíc se domluvíte anglicky? ANO? Zašlete svůj životopis.Do týmu výrobní společnosti hledáme novou posilu na pozici: INŽENÝR AUTOMATIZACE VÝROBY (50-70.000 KČ)
  • Mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Pestré bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu: Uherské Hradiště
Popis pozice: * Programování PLC a robotů
  • Práce na automatizaci výroby
  • Tvorba dokumentace
  • Komunikace s dodavateli
  • Práce s SW pro PLC
Požadavky: * SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost na stejné či obdobné pozici
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Praxi s aplikacemi elektropohonů
  • Komunikativní znalost AJ
  • Komunikativnost, spolehlivost, pečlivost

Dobraprace