Servisní technik - elektro

Kariéra

  • Čáslav, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: - pojištění odpovědnosti zaměstnance
- stravování na pracovišti
- Multisport karta
- vzdělávání a profesní školení
- dovolená navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- využití služebního vozu
a další
Popis pozice: - technické zajištění projektů
- oživování elektronických prvků a sestav
- provádění oprav, údržby, seřizování, renovace
- měření a vyhodnocování elektrických a neelektrických parametrů zařízení, diagnostika závad
- servisní činnost, zkoušení, oživování a opravy finálních sestav a systémů
- vedení záznamů o prováděných úkonech servisní činnosti
- práce v terénu na projektech, komunikace se zákazníkem
Požadavky: - vzdělání v oboru elektro
- vyhláška 50 ideálně § 8
- ŘP B
- praxi v elektrotechnice, zkušenosti se servisní činností
- chuť učit se a neustále vzdělávat v nových systémech

Dobraprace