Pracovník/pracovnice údržby

Bartoň a Partner

  • Mošnov, Moravskoslezský
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
z: 13.5.2024Popis pracovní pozice:
kontrola a údržba areálu, provádění drobných oprav (elektro, instalatérské, natěračské práce), údržba travnatých ploch (sekání trávníků, práce s křovinořezem),
spolupráce se správcem areálu, nájemci i dodavateli služebCo Vám můžeme nabídnout:
mzda od: 30.000 -35.000,- Kč
možnost rozšíření kvalifikace (např. školení, zkoušky, certifikace)
pouze ranní směny
místo je vhodné i pro absolventy, ZTP nebo starobní důchodce
profesionální pracovní pomůcky
pravidelný měsíční příjem
zázemí stabilní společnostiCo od Vás očekáváme:
dobrý zdravotní stav
manuální zručnost
spolehlivost
praxe v údržbě a správě budov či areálů výhodou
řidičský průkaz skupiny B
zkoušky elektro výhodou

Práce u nás.cz