Interní auditor ve stavební společnosti

Manpower

  • Brno, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Nabídka: 13. plat
Smlouvu na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené
3 dny zdravotního volna
Flexibilní pracovní dobu
Home office – neomezeně
Příspěvek na životní připojištění
Příspěvek na penzijní pojištění
Zvýhodněné ceny ubytování v rekreačních zařízeních společnosti
Výhodný telefonní tarif i pro členy Vaší rodiny
Věrnostní odměny
Nástup ihnedNABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Popis pozice: Budete provádět interní audity společnosti (finanční, provozní, procesní apod.)
Budete provádět auditní práce v terénu (návštěvy konkrétních auditovaných pracovišť)
Budete připravovat zprávy o auditu včetně závěrů a akčních plánu k nápravě zjištěných nedostatků
Budete navrhovat objektivní doporučení
Budete provádět a kontrolovat roční plán auditu vypracovaného společností
Budete spolupracovat s mezinárodním týmem
Požadavky: Do jedné z nejvýznamnějších stavebních společností v České republice, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici interního auditora.Máte vzdělání ideálně ve finančním oboru
Máte více než 3 roky práce na pozici interního nebo externího auditora
Domluvíte se bez problému anglicky (Váš nadřízený bude ze zahraničí)
Výhodou je znalost španělštiny
Jste ochotný cestovat
Umíte pracovat v programu MS Office (Power BI výhodou)
Jste aktivním řidičem skupiny B

Dobraprace