Zástupce/kyně vedoucí v Pardubicích

Novák maso-uzeniny

  • Pardubice, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny v Pardubicích přijme do prodejny ZÁSTUPCE/KYNI VEDOUCÍ/HO.Nabízíme:
  • Práci ve stabilní české společnosti
  • Příspěvek na stravování ve mzdě
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměnu za práci o víkendech a svátcích
  • Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
  • Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
  • Odměna za výročí narození
  • Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
  • Multisport karta
  • Zaškolení na prodejně
Náplň práce:
  • Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho
  • Organizace práce na dané směně
  • Objednávání a příjem zboží
  • Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
  • Obsluha zákazníků a prodej zboží
  • Kontrola kvality, čerstvosti zboží
  • Prezentace zboží v prodejních pultech
Požadujeme:
  • Odborné vyučení bez maturity
  • Vyučení v obchodním zaměření výhodou
  • Zkušenost řízením menšího kolektivu nebo praxe na dané pozici
  • Základní znalost práce na PC
  • Praxe v maloobchodním prodeji potravin
  • Zkušenosti s pokladnou
  • Přátelský přístup k zákazníkům
  • Zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Práce u nás.cz