Kuchař/kuchařka (vhodné i pro OZP)

Antonin Podesva

  • Jablunkov, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
TŘ 14/12/2023 (vhodné i pro OZP) a:4/3/2024
Požadujeme:
- praxi minimálně 1 rok.
Nabízíme:
- výše mzdy dle zkušeností.
Kontakt osobně dle předchozí telefonické domluvy.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Pomocný kuchař/kuchařka (DPP, DPČ, vhodné i pro OZP)

    1. Trinecka sportovni, s.r.o.

    • Třinec, Moravskoslezský
    • 20 000 - 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce TŘ z:15/4/2024 (DPP, DPČ, vhodné i pro OZP ) Náplň práce: - přípravné a pomocné práce v kuchyni - příprava a výdej jídel - úklid pracoviště - pracovní doba 9:00-…
    • Před 10 dny
  • Kuchař/kuchařka (DPP, DPČ, vhodné i pro OZP)

    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce TŘ z:15/4/2024 (DPP, DPČ, vhodné i pro OZP ) Požadujeme: - zájem o gastro - znalost HACCP a hygienických norem - samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost. Nabízí…

    TŘ z:15/4/2024 (DPP, DPČ, vhodné i pro OZP ) Náplň práce: - přípravné a pomocné práce v kuchyni - příprava a výdej jídel - úklid pracoviště - pracovní doba 9:00-21:00 hod. Po…
    • Před 9 dny