Úvěrový specialista pro pobočku Český krumlov

UniCredit Bank

  • České Budějovice, Jihočeský
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Čemu se u nás budete věnovat?
  • Péči o svěřené portfolio klientů a jeho aktivní rozšiřování
  • Tvorba nabídek úvěrových produktů
  • Zpracování úvěrových případů
  • Navrhování individuálních řešení pro naše klienty
  • Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty a obchodními partnery (finančními poradci)
  • Poskytování kvalitního a profesionálního poradenství
Jak si Vás představujeme?
  • Ideálně máte prokazatelnou praxi z bankovního prostředí, příp. finančního poradenství, ale nebráníme se ani šikovnému absolventovi s chutí učit se
  • Jste člověk se schopností efektivně řídit svůj čas, stanovovat priority
  • Jste dynamická, temperamentní osobnost zaměřená na výsledky
  • Máte vysokou odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb
  • Máte výborné komunikační dovednosti
  • Máte min. ukončeně SŠ vzdělání (maturita)
Co nabízíme?
  • Neomezenou výši výdělku (fixní základ a zajímavé bonusy z prodeje)
  • Individuální přístup
  • Příležitost k dalšímu růstu
  • Příjemné prostředí v přátelském kolektivu a zázemí stabilní banky
  • Nástup dle dohody

Dobraprace