Systémový specialista - oddělení podpory mezinárodní komunikace

Správa železnic

  • Praha 5
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Popis pracovní nabídky Druh PPV
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
Pracoviště
  • Nádražní 279/1, Praha 5 - Smíchov, Generální ředitelství, Odbor mezinárodních vztahů
Možný nástup
  • ihned, případně dle dohody
Požadované vzdělání
  • VŠ, případně SŠ (vzdělání v jazykovém či dopravním oboru výhodou)
Požadovaná praxe
  • zkušenosti s překlady a korekturami překladů do/z cizích jazyků (zejména anglického jazyka)
  • praxe z mezinárodního prostředí či zkušenosti z mezinárodních jednání a jejich koordinací
  • praxe v železničním odvětví a znalost odborné železniční terminologie výhodou
  • technické, administrativní či organizační zkušenosti s činnostmi v železničním odvětví výhodou
Požadovaný profil
  • kultivovaný psaný a mluvený projev v českém a anglickém jazyce
  • reprezentativní komunikační, organizační a prezentační schopnosti
  • analytické myšlení, systematický a pečlivý přístup
  • proaktivní přístup k plnění svěřených úkolů
  • schopnost samostatného plnění a evidence úkolů se smyslem pro týmovou spolupráci
  • flexibilita, schopnost řešit nestandardní situace, ochota učit se novým postupům
Kvalifikační předpoklady
  • pokročilá znalost práce MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Teams)
  • perfektní znalost českého jazyka slovem i písmem
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem odpovídající úrovni B2 a vyšší
  • znalost dalšího cizího jazyka či jazyků velkou výhodou
  • orientace v železničním odvětví a odborné železniční terminologii výhodou
Pracovní náplň
  • koordinace a administrace agendy překladů a tlumočení (spolupráce s tlumočníky a překladateli, evidence, výkaznictví, organizace jednání a školení, koordinace přípravy podkladů, spolupráce na tvorbě slovníků odborných výrazů, realizace poptávkových řízení, implementace nových předpisů do praxe apod.)
  • vyhotovování překladů a korektur dokumentů do/z anglického jazyka, reklamace překladů
  • spolupráce na přípravě a organizačním zajištění mezinárodních jednání, konferencí a projektů
  • koordinace svěřené agendy v rámci členství v mezinárodní organizaci či projektu (příprava podkladů a zápisů z jednání, jejich projednání v rámci organizace)
Nabízíme
  • smluvní mzdu
  • pracovní dobu 37,5 hod./týdně
  • 6 týdnů dovolené
  • služební mobilní telefon
  • služební notebook
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou
  • vzdělávací akce
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na životní a penzijní pojištění aj.
Vhodné pro Absolventy.Máte zájem o nabídku Systémový specialista - oddělení podpory mezinárodní komunikace?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Jechová z Správa železnic, státní organizace

Easypráce