Personalista/ka - rozmanitá práce, HO, až 50.000 Kč

Index Nosluš

  • Nýřany, Plzeňský
  • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Náplň práce:
Láká Vás pracovat pro úspěšnou a stabilní mezinárodní firmu s možností využití angličtiny na denní bázi? Máte zkušenosti z oblasti HR a uvítáte možnost homeoffice a přátelské prostředí, kde se dá na všem domluvit? Pak nám o sobě dejte vědět, hledáme kolegu/yni, který/á zastřeší náborové a vzdělávací aktivity a bude HR partnerem pro vedoucí oddělení v pracovně - právních otázkách. Nabízíme motivující mzdové ohodnocení a spoustu dalších benefitů. Požadujeme znalost angličtiny a zkušenosti s oborem HR.Nástup je možný ihned.A co bude Vaší náplní práce?
  • Zajištění náborových aktivit ve společnosti
  • Nastavení systému vzdělávání, školení
  • Spolupráce na zajímavých projektech společnosti, organizace firemních akcí
  • Příprava smluv a dokumentací pro zaměstnance
Pracovní doba:
  • flexibilní pracovní doba, možnost home office (dle domluvy).
Lokalita:
  • firma je dostupná z vlak. nádraží - cca 10 min. pěšky, nachází se u sjezdu z dálnice.
Nabízíme:
  • motivující mzdu dle praxe a samostatnosti
  • roční odměny
  • stravenkový paušál
  • po zapracování možnost home office
  • 4 dny volna navíc
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • adekvátní zaškolení
  • moderní a nové kanceláře
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní akce
Požadujeme:
  • Zkušenosti v HR oblasti (HR generalista, HR manažer, HR BP, náborář, konzultant z AP)
  • Znalost zákoníku práce
  • Komunikativní znalost AJ

JenPráce