Dělník, obsluha VZV - Frenštát p.r. - náborový příspěvek 25 tis

Recovera Vyuziti zdroju a.s.

  • Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský
  • 26 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: -stabilní práci ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti
-férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům
-práci v nepřetržitém provozu 12 hodinové směny
-náborový příspěvek 25 000
-vybavíme vás veškerými osobními ochrannými pracovními pomůckami
-pokud nebudete mít oprávnění na vysokozdvižný vozík, zajistíme vám ho
-nástup možný ihned
-vhodné i pro OZP
Popis pozice: -manipulace s odpadem v rámci provozu výrobní společnosti
-nakládání a vykládání s pomocí VZV
-třídění a separace odpadu
Požadavky: -fyzická zdatnost
-pracovitost, dochvilnost
-spolehlivost
-čistý trestní rejstřík
-zkušenosti s VZV
-ŘP sk. B
-výhodou oprávnění na VZV (v případě, že jej nebudete mít, zajistíme jej)Poznámka: -práce na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva) -mzda 26 500Kč/měsíc hrubého + příplatky -benefity: 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 140 Kč za každý odpracovaný den, akciové programy, příspěvky na pojištění odpovědnosti, penzijní a životní pojištění, firemní akce, firemní soutěže a další V případě Vašeho zájmu, prosím, pošlete reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře, přiložte životopis a my se ozveme nazpět. Děkujeme za Váš zájem.

Dobraprace