IT Programátor senior m/ž

3D-Lasertec

  • Domažlice, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Náplň práce: programování aplikací v Linux , programování PHP, SQL, tvorba protokolů, knihoven, správa sítě.
Požadujeme VŠ vzdělání IT.
Nabízíme: prémie, flexibilní pracovní dobu, stravenkový paušál.
Nutný e-mailový kontakt.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • IT Programátor senior m/ž

    3D-Lasertec

    • 65 012 - 75 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: programování aplikací v Linux , programování PHP, SQL, tvorba protokolů, knihoven, správa sítě. Požadujeme VŠ vzdělání IT. Nabízíme: prémie, flexibilní…
    • Před 25 dny
  • Seřizovač/programátor CNC soustruhu (m/ž) - až 50.000 Kč

    Hofmann Personal

    • 50 000 Kč za měsíc
    Nabídka: * Dobré finanční ohodnocení (dle praxe 35.000 – 50.000 Kč) Velmi malý a přátelský kolektiv Stravenkový paušál (115 Kč/den) Příspěvek na dojíždění Další benefity sdělím…
    • Před 1 měsícem

    Popis pozice Čtení a použití technických podkladů Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce Stanovení pracovních postupů, prostředků a metod Určení para…
    • Snadno podejte žádost