Operátor/ka výroby - týdenní provoz

Randstad

  • Příbram, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou klimatizací do vozidel v průmyslové oblasti Žebrák - hledáme kandidáty/tky na pozici:OPERÁTOR/KA VÝROBNÍ LINKYnáplň práce
  • manipulace se součástkami, kontrola jednotlivých komponentů, jejich kompletace
  • spolupráce s ostatními odděleními závodu
co vám nabídneme
  • navýšení základního platu
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odměny k základnímu platu, příplatky za směnnost
  • půlroční bonus 10 000 + 10 000
  • nadstandardní dovolená 23 dní + 7 dní relax volna
  • dlouhodobou spolupráci
  • zajištěné stravování v závodní jídelně za výhodnou cenu
  • možnost kariérního růstu
  • ZDARMA doprava ze/do závodu v Žebráku přes tyto trasy:
LINKA A: Beroun - Králův Dvůr – Levín – Zdice – Bavoryně – Chlustina
LINKA B: Příbram – Trhové Dušníky – Hluboš - Dominikánské Paseky – Čenkov – Jince – Rejkovice – Felbabka – Rpety – Podluhy – Hořovice
LINKA C: Kařez – Cekov – Sirá – Plískov – Švabín – Zbiroh – Týček – Cerhovice – Újezd – Záluží
LINKA D: Strašice – Cheznovice – Olešná – Zaječov – Komárov – Osek – Hořovice – Tlustice
LINKA E: Suchomasty - Tmaň – Chodouň – Libomyšl – Neumětely – Lochovice – Hořovice – Tíhava – Praskolesy – Sedlec
LINKA H: Kublov – Broumy – Březová – Hředle – Bzová – Točníkco od vás očekáváme
  • manuální zručnost
  • odpovědnost, aktivní přístup k práci
  • ochotu pracovat v 3-směnném provozu ( 8 hod.)
  • zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • dobrý zdravotní stav (bez alergií a poruch pohybového aparátu)
jak se přihlásitPokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Dobraprace