Elektrikář - silnoproud

KPM elektro, s.r.o.

  • Pacov, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Požadujeme: osvědčení dle vyhlášky č. 50/78 Sb. - výhodouNabízíme: telefon, stravenkyNutný telefonický kontakt předem!

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Elektrikář - silnoproud

    • 22 000 - 28 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Požadujeme: osvědčení dle vyhlášky č. 50/78 Sb. - výhodou Nabízíme: telefon, stravenky Nutn…
    • Před 21 dny

    Petr Bartoska - ELBA

    • Nová Cerekev, Vysočina
    • 28 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: ochotu učit se novým věcem, flexibilitu (pracovní doba je někdy nepravidelná dle potřeby a zakázek), ochota pracovat přesčas. Nástup možný ihned. Po zap…
  • Elektrikář

    PACINSTAL s.r.o.

    • 27 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Praxe v oboru vítána, není podmínkou. Podobné nabídky práce aktivní nabídka Jihlava Spin HR s.r.o. před týdnem Třebíč Jobs Contact Personal, s.r.o. 40000 - 550…