Pracovník/ce v sociálních službách

Socialni sluzby Vsetin, prispevkova organizace

  • Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
POŽADUJEME: Akreditovaný kurz pracovník v sociálních službách - případně nutno tento požadavek splnit do 18 měsíců od počátku výkonu činnosti, základní znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, vztah k práci s lidmi, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování přímé obslužné péče o klienty, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání klientů, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u klientů.
NABÍZÍME: Stravování, příplatky za soboty, neděle a noční služby, možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Ivana Tomanová, tel.: 603 849 067, nebo emailem na adresu: ivana.tomanova@sluzbyvsetin.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Pracovník/ce v sociálních službách

    Socialni sluzby Vsetin, prispevkova organizace

    • Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
    • 26 700 Kč za měsíc
    Požadavky Práce s PC, Jiné Náplň práce PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH POŽADUJEME: Akreditovaný kurz pracovník v sociálních službách - případně nutno tento požadavek spln…
    • Před 22 dny
  • Pracovník v sociálních službách, pečovatelka

    Domov Hortenzie, prispevkova organizace

    • Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský
    z: 22.3.2024 pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku, možnost prodloužení na dobu neurčitou. Jedná se o 12. hodinové směny i noční. Nutnost očkování proti žloutence typu B. …
    • Před 1 měsícem
  • Pracovník/ce v sociálních službách

    Socialni sluzby Vsetin, prispevkova organizace

    • Valašské Meziříčí, Zlínský
    PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování přímé obslužné péče o klienty, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci …
    • Před 21 dny