Řidič VZV (30-35.000 KČ)

Advantage Consulting

  • Brno, Jihomoravský
  • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Nabídka: Máte platný VZV průkaz a praxi ve skladu? Nevadí Vám práce na 3 směny a hledáte zaměstnání v prosperující společnosti? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis.Prosperující společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: ŘIDIČ VZV (30-35.000 KČ)
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Lokalitu: okres Břeclav
Popis pozice: * Vykládka a nakládka materiálu
  • Obsluha skladové manipulační techniky
  • Práce se čtečkou
  • Evidence skladových zásob
Požadavky: * SŠ/SOÚ vzdělání
  • Praxi z obdobné pozice
  • VZV průkaz - výhodou
  • Ochotu práce na 3 směny

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Skladník / řidič VZV (výdělek až 40 000 Kč + příplatky)

    Předvýběr

    • Brno, Jihomoravský
    • 32 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky Pro našeho klienta, společnost poskytující služby na míru, které se týkají vývoje a výroby v oblasti kosmetického průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozic…
    • Před 29 dny
  • Skladník - řidič VZV

    Česká distribuční

    • Brno, Jihomoravský
    • 26 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Upřesňující informace: Požadujeme: Zodpovědnost, časovou flexibilitu, znalost práce s PC (Excel, Outlook), zkušenost s řízením VZV, průkaz k obsluze VZV (typ D, W…
    • Před 2 měsíci